Пам'ять земляка-афганця Миколи Савоненка традиційно вшанували волейболісти

Щороку навесні всі шанувальники гри у волейбол збираються в спортивній залі Краснопільського РПК для того, аби вшанувати пам'ять воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані – Миколи Савоненка.

Нинішній рік не став винятком. На урочистому відкритті турніру з волейболу пам’яті героя були присутні голова Краснопільської районної ради, брат Миколи Савоненка – Віталій та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов. Посадовці привітали учасників турніру, побажали гарної гри, влучних передач та яскравих моментів. Віталій Савоненко подякував учасникам за вшанування пам’яті його брата, адже він любив спорт, присвячував йому багато свого вільного часу, грав у футбольній команді «Явір» та був небайдужий до волейболу.

У турнірі взяло участь сім команд із сіл Угроїди, Великий Бобрик, Самотоївка, Сінне, Велика Рибиця, Миропілля та смт Краснопілля.

Турнір у дружній атмосфері проводився за коловою системою у двох групах. Учасники демонстрували гарне володіння технічними прийомами гри у волейбол: контроль м’яча, сильні та влучні удари, складні підбори, жорсткі блоки. Але в підсумку, що засвідчив результат турніру, не було рівних команді з Великого Бобрика - «Вікторія», яка зі стовідсотковим показником посіла заслужене перше місце. Другою стала команда з села Велика Рибиця. За третє місце змагались команди Миропілля та Краснопілля, але перемога з рахунком 3:1 була за краснопільцями.

Усі учасники, призери та переможці турніру з волейболу пам’яті Миколи Савоненка були відзначені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, а команда-переможець нагороджена кубком.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради