У Краснопіллі відкрилася персональна виставка художника-дизайнера Анатолія Савченка

Краснопільщина – мальовнича, як Великодня писанка, світла як ранкова роса. Десятки ставків, річок дивляться на нас синіми очима неба, огортає свіжістю зелене море лісів, золотим колоссям повниться щедра земля.

Усе це дорога серцю Слобожанщина – край неповторної краси, благословенна сторона, а найбільше її багатство – чудові, талановиті люди, які возвеличують і прославляють наш край. І де б не проходило їхнє життя, у серці в них залишається мала батьківщина. Бо звідти – їхнє коріння. Саме там вони мріяли про прийдешнє, розпочинаючи свій шлях, туди вони линуть у думках, повертаються, щоб набратися життєдайної сили від рідної землі.

У районному палаці культури відбулася знаменна подія в культурному житті нашого району, а саме відкриття персональної виставки нашого земляка, художника–дизайнера Анатолія Савченка.

Гості свята мали можливість ознайомитися з творчістю відомого в Сумах художника, який володіє різними техніками живопису, постійно перебуває в невпинному пошуку нових форм вираження. Мистецтво його – це спомин про минуле, погляд у майбутнє і невпинний творчий процес. На виставці представлена лише частина його творчої спадщини, бо багато його робіт перебувають у виставкових залах України, частина від щирого серця подарована друзям та різним установам.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віталій Савоненко, який зазначив, що сьогодні вперше в районі проходить художня виставка такого рівня. Приємно не лише споглядати на представлені роботи художника, а й спілкуватися з митцем. Він завжди відкликається на прохання земляків щодо надання своїх робіт для представлення району на різноманітних обласних та районних заходах.

Письменник Василь Рагулін анонсував книгу «Край, где я живу душой»,  присвячену дитячим і юнацьким рокам Анатолія в рідному селі Рясне. Ряснянський сільський голова Володимир Кащенко розповів про співпрацю зі своїм видатним земляком, особливо відзначивши його допомогу в реконструкції пам`ятника загиблим  воїнам.

Про важливість і необхідність подібних заходів наголосила начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Анжела Назаренко, яка проводить велику роботу з організації і проведення культурно–мистецьких заходів у районі.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 16:12

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради