Весняне генеральне прибирання територій на Краснопільщині

На території Краснопільського району розпочався благоустрій територій сіл та селищ. Щовесни, напередодні Великодніх свят жителі дружно прибирають свій населений пункт та обочини під’їзних доріг.

Цьогоріч, весняна погода встановилася досить рано, тому і прибирання території після зими розпочалося раніше. Колективи підприємств та установ  районного центру взяли участь у прибиранні селища. Кожна організація наводила лад та очищали від сміття певну територію.

Працівники районної ради, на чолі з головою районної ради Віталієм Савоненком, приводили в належний стан центральну вулицю селища та прилеглу територію біля  адміністративної будівлі районної ради: білили бордюри, упорядковували клумби, тротуари, збирали сміття. Велику ділянку роботи провели з очищення від сміття, сухих гілок та минулорічної трави закріпленої за районною радою частини лісосмуги за межами Краснопілля.

- Звичайно, ще не усе зроблено, - додав Віталій Олексійович. –Але благоустрій селища триває: кожного дня висаджуються клумби, прибираються інші території та ремонтуються дороги. Та слід пам’ятати, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. На жаль, не всі підтримують ініціативу з благоустрою території нашого селища та залишаються осторонь, тому власним прикладомхотілося показати, що разом можна зробити Краснопілля охайним і чистим!

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 12:31

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради