Дитячий турнір з футзалу "Краснопільська весна-2017" – успіх харків’ян

Протягом трьох днів тривав дитячий турнір з футзалу "Краснопільська весна-2017", в якому взяли участь вісім команд: "Фрунзенець 06", "Фрунзенець 07", та "Авангард" із м. Суми, "Геліос" (Харків), "Енергетик" (Харківська область), ДЮСШ (смт Велика Писарівка), "Тайфун" (Липова Долина), і, звичайно, краснопільський "Явір".

Урочисте відкриття турніру відбулося у спортивній залі Краснопільської ДЮСШ, де зі словами привітання до юних спортсменів звернулися очільники районної ради та районної державної адміністрації Віталій Савоненко та Юрій Яремчук. Вони побажали учасникам змагань успіхів на футбольному полі, задоволення від проведених матчів та приємних вражень і емоцій.

Турнір проходив за коловою системою і кожна команда мала можливість зіграти між собою. Не дивлячись на дуже юний вік футболістів, вони продемонстрували хороший рівень майстерності, а напруження боротьби та бажання перемогти було присутнє в кожній грі.

За підсумками турніру першість виборола харківська команда “Геліос”, друге та третє місце – відповідно, липово-долинський “Тайфун” та краснопільський “Явір”.

На урочистому закритті турніру “Краснопільська весна-2017” почесні гості привітали всіх спортсменів та вболівальників з успішно проведеним турніром, подякували командам-учасникам та наголосили на важливості таких змагань. Переможці були нагороджені медалями та кубками.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради