Відзнаки кращим працівникам сфери ЖКГ та побутового обслуговування Краснопільщини

- Висловлюємо щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. Для сучасних людей комунальні блага давно стали звичною справою і ніхто вже особливо не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.

Від всього серця зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань, - зазначили керівники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.

Привітав працівників житлово-комунального господарства і Краснопільський селищний голова Іван Хомічов.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю у сфері житлово-комунального господарства та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення очільники району та селища вручили почесні грамоти й подяки кращим працівникам сфери.

Далі свої музичні вітання присутнім дарували аматори сцени Краснопільського районного Палацу культури.

Також читайте:

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube