Черговий виїзний прийом в Угроїдській селищній раді

Черговий виїзний прийом громадян провели голова районної ради Віталій Савоненко та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Хрупа у селах Петрушівка, Наумівка та смт Угроїдах Угроїдської селищної ради.

Метою зустрічі з мешканцями територіальної громади, як завжди, було спілкування з людьми, безпосередньо від них почути про існуючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.

Програма робочої поїздки виявилася дуже насиченою. Спочатку відбувся особистий прийом громадян у с. Петрушівка. Тут посадовці вислухали ряд звернень від мешканців, серед яких порушувалися проблеми якісного дорожнього покриття, функціонування магазину та роботи водонапірної башти. Окремо акцентувалася увага на проблемі з отриманням мешканцями сільської ради квитанцій на оплату енергоносіїв, вірніше їх не отриманням. З’ясування даного питання керівники взяли під особистий контроль.

Під час візиту до с. Наумівка також порушувалоося питання ремонту доріг, земельні питання, і теж проблема з квитанціями за електроенергію. На зустрічі з мешканцями наумівської громади був присутній депутат районної ради Олексій Пономарьов. Ряд деяких питань, таких, як придбання котла на альтернативному паливі для Наумівського ДНЗ, пільгового перевезення пенсіонерів, ямковий ремонт дороги, проблема чистки та завезення піску до сільського кладовища, – були взяті під контроль угроїдським селищним головою .

Про проблеми, що нині існують у закладах соціальної сфери, говорилось безпосередньо на місцях. Найперше Віталій Олексійович та Сергій Вікторович відвідали Угроїдську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Питання, яке хвилювало мешканців, – виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту покрівлі школи. Наступною була селищна лікарняна амбулаторія, тут обговорили ремонт кабінету лабораторії та будівництво гаража для медавтомобіля.

Під час прийомів громадян голова районної ради та перший заступник РДА зауважили, що звернення перебуватимуть на їх особистому контролі до остаточного вирішення. Усі питання будуть розглянуті згідно з нормами чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради