Краснопільщина отримає фінансування на створення ЦНАП від U-LEAD

Делегація Краснопільщини у складі очільника районної ради Віталія Савоненка, голови районної державної адміністрації Юрія Яремчука, голови Краснопільської селищної ради Івана Хомічова та начальника центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Олесі Омельченко відвідала столицю України з приємною місією.

У самому центрі Києва бізнес-центр Панорама приймав переможців проекту U-LEADcomponent 2 зі створення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), де відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між представниками місцевого самоврядування та компанією SKLInternational. З-поміж більше ніж 80 претендентів з усієї України проект, розроблений ЦНАПом Краснопільської РДА, отримав довгоочікувану перемогу.

Під час заходу перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В´ячеслав Негода зазначив: «Децентралізація, як і будь-яка інша реформа, не має сенсу, якщо у житті мешканців громади не відбувається позитивних змін. Наближення якісних послуг до людей – це і є ті зміни, яких найбільше чекали, і які вже відчули в багатьох громадах. Швидкі успіхи в цьому напрямку стали можливими в тому числій завдяки державній підтримці та сприянню наших міжнародних партнерів».

«Також слід зауважити, що на цьому заході поруч з головами об’єднаних громад є представники деяких районних державних адміністрацій. Отже, на районному рівні вже є розуміння, що перспектива – за об’єднанням громад, і цей процес краще підтримувати ніж блокувати», - сказав перший заступник міністра.

U-LEAD є спільною програмою Європейського Союзу та його держав-членів - Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. У компанії SKLInternational зазначили, що в рамках меморандуму в цих 12 об’єднаних громадах до кінця року передбачається ремонт і обладнання Центрів надання адміністративних послуг, а також навчання відповідних фахівців та інформування населення про діяльність ЦНАПів.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради