Голова Краснопільської райради відмітив високу активність місцевих обранців і громади Самотоївки

Керівництво та виконавчий апарат Краснопільської районної ради ставлять на меті завжди бути у курсі справ з питань життєдіяльності територіальних громад району.

Однією з форм співпраці з органами місцевого самоврядування є відвідування сесій місцевих рад.

Так, днями відбулася чергова сесія Самотоївської сільської ради VII скликання, в якій взяв участь голова районної ради Віталій Савоненко.

До порядку денного сесії було внесено ряд питань, рішення з яких приймалися відкритим поіменним голосуванням.

Депутати сільської ради затвердилиі зміни до бюджету Самотоївської сільської ради, зокрема запланували виділити кошти для Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів на харчування пільгових категорій та на підвезення учнів, Самотоївській амбулаторії загальної практики - на закупівлю ліків для надання невідкладної медичної допомоги та придбання паливно-мастильних матеріалів для автомобіля швидкої допомоги. Також запланували виділити субвенцію 11-ій державній пожежно-рятувальній частині на придбання котла на альтернативному паливі, на фінансування пільгового перевезення та на послуги зв’язку.

У ході сесії сільські обранці визначили та затвердили місця для розміщення спортивно-ігрових дитячих майданчиків, установки контейнерів для твердих побутових відходів. А також затвердили договір про пайову участь у розвитку інфраструктури.

Учасники сесії сільської ради працювали злагоджено, ініціативно, рішення приймали після обговорень і не завжди одноголосно. Виступаючи перед депутатами сільської ради, Віталій Савоненко відмітив високий рівень активності місцевих обранців і громади вцілому.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради