Голова Краснопільської райради відмітив високу активність місцевих обранців і громади Самотоївки

Керівництво та виконавчий апарат Краснопільської районної ради ставлять на меті завжди бути у курсі справ з питань життєдіяльності територіальних громад району.

Однією з форм співпраці з органами місцевого самоврядування є відвідування сесій місцевих рад.

Так, днями відбулася чергова сесія Самотоївської сільської ради VII скликання, в якій взяв участь голова районної ради Віталій Савоненко.

До порядку денного сесії було внесено ряд питань, рішення з яких приймалися відкритим поіменним голосуванням.

Депутати сільської ради затвердилиі зміни до бюджету Самотоївської сільської ради, зокрема запланували виділити кошти для Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів на харчування пільгових категорій та на підвезення учнів, Самотоївській амбулаторії загальної практики - на закупівлю ліків для надання невідкладної медичної допомоги та придбання паливно-мастильних матеріалів для автомобіля швидкої допомоги. Також запланували виділити субвенцію 11-ій державній пожежно-рятувальній частині на придбання котла на альтернативному паливі, на фінансування пільгового перевезення та на послуги зв’язку.

У ході сесії сільські обранці визначили та затвердили місця для розміщення спортивно-ігрових дитячих майданчиків, установки контейнерів для твердих побутових відходів. А також затвердили договір про пайову участь у розвитку інфраструктури.

Учасники сесії сільської ради працювали злагоджено, ініціативно, рішення приймали після обговорень і не завжди одноголосно. Виступаючи перед депутатами сільської ради, Віталій Савоненко відмітив високий рівень активності місцевих обранців і громади вцілому.

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 32 сесії Сумської обласної ради відбудеться 24 січня 2020 року

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube