Черговий традиційний виїзний прийом громадян керівниками Краснопільщини

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної ради та районної державної адміністрації.

Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади.

Очільник районної ради Віталій Савоненко разом з головою районної державної адміністрації Юрієм Яремчуком відвідали Глибнянську та Самотоївську сільські ради. У с. Глибне прийом громадян проведено за участі депутата районної ради сьомого скликання Ніни Пушкар. На прийомі в Самотоївській сільській раді була присутня директор Самотоївської ЗОШ.

Жителі виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема глибнян турбувало питання функціонування господарського магазину, що перебуває на балансі райспоживспілки, та можливості передачі його в оренду. В ході прийому обговорили актуальне на сьогодні питання об’єднання територіальних громад, жителі цікавились виборами старост та порядку обрання депутатів до нової об’єднаної громади. Велике занепокоєння у сільських мешканців викликає й питання незадовільного стану доріг та обмеження на проїзд важковагового транспорту.

Також порушувались питання щодо перспективи “веєрних” відключень електроенергії та проведення оптико-волоконного зв’язку для підключення до мережі Інтернет на території села. Були висловлені побажання збудувати дитячий майданчик для наймолодших мешканців с. Глибне. Також порушувалися питання соціального захисту населення, зокрема звернення про виділення земельної ділянки для учасника АТО, виділення коштів на придбання скрапленого газу та коштів на тверде паливо.

Більшість питань, які розглядалися на виїзному прийомі громадян, з’ясовувалися безпосередньо на місці, а решту - взято під особистий контроль головами районної ради та райдержадміністрації.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради