Особистий прийом керівниками Краснопільщини громадян с. Осоївка

1 березня очільник Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук провели виїзний прийом громадян Осоївської сільської ради.

Переважна більшість звернень стосувалась розв’язання питань соціального захисту населення в тому числі й категорії учасників АТО. Зокрема до керівників району звернулася сім’я учасника антитерористичної операції щодо оформлення житлового будинку.

Далі Віталій Олексійович та Юрій Анатолійович відвідали місцеву амбулаторію, де ознайомилися з ходом виконання робіт з облаштування фізіотерапевтичного кабінету, на оснащення якого були виділені кошти з місцевого та районного бюджетів.

Побували керівники району і в Осоївському НВК. З його колективом вони обговорили стан проходження начального процесу. В свою чергу освітяни цікавилися питанням проведення в районі децентралізаційних реформ, зокрема умовами роботи сільських навчальних закладів у рамках об’єднаної громади.

Було також обговорено питання придбання мультимедійного обладнання та поліпшення роботи системи теплопостачання даного закладу.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради