Краснопільці схилили голову перед подвигом загиблих, подякували тим, хто повернувся живим

У великому залі Краснопільського районного Палацу культури пройшов урочистий захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Представники районної влади, учнівська молодь, жителі району згадали гідних синів нашої Батьківщини, тих, які не просто на словах знають, що таке – виконувати свій військовий обов’язок самовіддано, чесно та героїчно. Зі словами вдячності за виконання військового обов’язку до присутніх воїнів-афганців звернулись очільник Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук.

- Війна стала важким випробуванням для тисячі людей, в тому числі для наших земляків, які брали в ній участь. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою та дякуємо тим, хто повернувся живим, - зазначили керівники району.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх загиблих.

Після урочистої частини відбулася невеличка концертна програма, підготовлена аматорами Краснопільського районного Палацу культури. Звучали пісні на афганську тематику, які підкреслили важливість подвигу воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані.

До пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів у Краснопіллі лягли квіти.

Також читайте:

}

Останнє оновлення на Вівторок, 21 лютого 2017, 16:58

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради