Очільники Краснопільщини взяли участь у роботі першої сесії Миропільської сільської об’єднаної громади

Очільник Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук, заступник голови РДА Ірина Юхта взяли участь у роботі першій сесії Миропільської сільської об’єднаної територіальної громади.

За підсумками виборів тут головою обрано Олену Ординець, яка до цього часу очолювала Миропільську сільську раду. Також до складу громади обрано 22 депутати.

Перша сесія носила організаційний характер, тож на ній було повідомлено про результати виборів депутатів та голови сільської об’єднаної територіальної громади, визнано їхні повноваження. А також намічено плани майбутньої діяльності.

Віталій Савоненко та Юрій Яремчук привітали голову територіальної громади та депутатів з нагоди обрання та побажали успіхів у роботі, наснаги, втілення планів і задумів задля розвитку місцевої громади і району, висловили впевненість, що це об’єднання буде самодостатнім.

- Бажаємо, щоб громада стала успішною та сильною. Її успіх у ваших руках. Переконані, що буде налагоджена тісна співпраця між районною радою, районною державною адміністрацією та Миропільською об’єднаною територіальною громадою, - наголосили керівники району.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради