Поважна дата шанованої людини - краснопільської журналістики Ганни Жогло

Професія журналіста відноситься до тих, які самі по собі містять громадську активність. І тут багато що вирішує майстерність і професіоналізм, відповідальність за свою професію. Саме ці якості і характеризують ветерана краснопільської журналістики Ганну Григорівну Жогло, якій 21 грудня виповнилось 92 роки. Вік більше, ніж поважний, хоча б тому, що газеті "Перемога", у якій вона пропрацювала 25 років, незабаром виповниться лише 85!

Якою б престижною і цікавою не була професія, але при бажанні можна знайти недоліки. Журналістика - не виняток. Усе життя Ганна Григорівна писала про життя, подвиги, здобутки інших, а бажаючих написати про її життя якось не знайшлося. А дарма, бо ця розповідь вилилася б у захоплюючу книгу. Хоча сама Ганна Григорівна свій шлях характеризує лише кількома реченнями.

- Це лише цифра - 92, а якщо проаналізувати, то що згадувати? - задається питанням ветеран війни і журналістики. - Дитинства, як такого не було, бо пам'ятаю лише злидні і голод. Насолоджуватись прекрасними роками юності завадила війна, замість модної сукні вдягла військову форму і пішла на фронт. Після війни присвятила себе відбудові зруйнованої країни. Але якби була можливість, то, мабуть, інше життя навряд чи обрала б.

Цього дня у квартирі Ганни Григорівни було людно. Привітати з днем народження найстаршого журналіста району завітали заступник голови районної ради, директор терито-ріального центру, головний бухгалтер Красно-пільської ЖЕД, колега Ганни Григорівни по роботі в районці Віра Гузенко.

Багато теплих слів було сказано на її адресу. До них приєдналися й ті, хто сьогодні продовжує журналістську справу Ганни Григорівни, яка з оптимізмом дивиться у майбутнє. Мовляв, якщо 92 роки прожила, то ті вісім, що залишились до сторіччя, й поготів.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради