Нове обладнання – для Осоївського та Самотоївського закладів медицини Краснопільського району

У рамках виконання заходів Року охорони здоров’я на Краснопільщині триває робота зі зміцнення матеріально-технічної бази закладів медицини району.

Так, днями очільники Краснопільського району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук передали Осоївській та Самотоївській АЗПСМ обладнання, що в подальшому вплине на поліпшення якості надання медичних послуг на селі.

Осоївській амбулаторії було передано два комплекти шин мобілізаційних на загальну суму 20 тис. грн., Самотоївському лікувальному закладу - кардіограф на суму 20 тис. грн. Кошти були виділені з обласного та районного бюджетів.

Наступного року одним із завдань районної влади є створення фізіотерапевтичного кабінету на базі Осоївської амбулаторії.

- Робота зі зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та поліпшення якості медичних послуг на селі буде продовжуватись. Плануємо рухатися далі в цьому напрямку і залучати кошти з різних джерел задля забезпечення належної медичної допомоги жителям Краснопільщини, - зазначили керівники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради