Навчалися лідери учнівського самоврядування Краснопілля

Традиційно у листопаді  розпочала  свою  роботу  районна  школа  лідерів, де на навчання зібралося більше сорока її учасників.

На сучасному етапі розвитку нашої держави навчати демократії, формувати демократичні принципи й засади, розвивати демократичну культуру потрібно зі шкільних років. Саме в стінах навчального закладу ми можемо сформувати в дітей ті якості, які потім у дорослому житті допоможуть їм стати гідними громадянами демократичної України.

Таку можливість дає організація учнівського самоврядування. Вироблення у кожному навчальному закладі своєї моделі учнівського самоврядування – одна з важливих умов ефективності процесу виховання.

Так, одне із занять, темою якого було «Лідер. Хто він? Робота  органів  місцевого самоврядування та державної виконавчої влади», відбулося в стінах Краснопільської райдержадміністрації, районної та селищної рад, де лідери учнівського самоврядування провели зустріч з очільниками району Юрієм Яремчуком та Віталієм Савоненком, селищним головою Іваном Хомічовим, які ознайомили присутніх зі специфікою своєї роботи, дали відповіді на запитання.

Керівники району підкреслили важливість роботи школи лідерів учнівського самоврядування району.

- Учнівська молодь завжди була рушійною силою нашої держави. Впевнені, що тут присутні майбутні парламентарі, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Адже в умовах децентралізації влади, ми повинні з вами вже сьогодні навчитись самостійно ухвалювати рішення та змінювати країну, змінювати себе і творити себе, - зазначили Юрій Яремчук та Віталій Савоненко.

«Діти України - за мир!» під таким гаслом учні  гімназії провели  флешмоб на площі селища, до якого з великим задоволенням та ентузіазмом  приєдналися лідери учнівського самоврядування  району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 листопада 2016, 15:58

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради