Свято зібрало невтомних трудівників полів і ферм Краснопільщини

Україна – це правда рідного краю, це сільська честь, це гордість предків за своїх нащадків, що й зараз зберігають вікові цінності праці на землі. Так було завжди: ми – народ міцних, вікових сільськогосподарських традицій. І наша Краснопільщина славна працею своїх трударів.

Так уже ведеться, що українське село в основному працює, а не святкує. Але щороку у третю неділю листопада країна відзначає День сільських трудівників. Дав Бог і нашій Краснопільщині людей, для яких найдорожче в світі - це їхня батьківщина, людей, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на цій землі й годувати країну.

Напередодні професійного свята славних трударів земних у Великому залі Краснопільського РПК відбулися урочистості з нагоди Дня сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм району, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства та ветеранів праці. Адже сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

З наступаючим професійним святом усіх аграріїв Краснопільського району привітали очільник Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук. У своїй промові очільники району висловили щиру вдячність господарям української землі і побажали присутнім міцного здоров’я, наснаги, злагоди, добрих засівів, рясних сходів, та рясних ужинків. А також нагородили кращих представників почесними грамотами та подяками.

Долучився також до привітань і начальник управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської райдержадміністрації Володимир Годуненко. Він відмітив кращі господарства, навівши деяку статистику збору урожаю серед сільгосптоваровиробників, побажав їм рясних сходів та щедрих урожаїв, міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного благополуччя.

Не забули в цей святковий день згадати і про людей з великої літери, які заслужили на повагу нашої мальовничої Краснопільщини, людей, які все своє життя віддали благородній, але дуже нелегкій справі і вже зараз знаходяться на заслуженому відпочинку – це ветерани праці.

Не дарма кажуть що праця та пісня завжди йдуть поруч, тож саме цього святкового дня після офіційної частини на всіх присутніх у залі посипались дзвінкі вітання від аматорів сцени нашого славного Краснопільського краю.

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради