Кролевецькій районній станції туристів -25 років

25 років – для світової історії це коротка мить, а для закладу - це ціле життя, яке увібрало не одне покоління вихованців і педагогів - справжніх фанатів своєї справи.

Якщо ми не будемо займатися підростаючим поколінням, то за нас це зробить вулиця. Тому функціонування закладів позашкілля є важливою справою, яка покликана не тільки на соціалізацію підростаючого покоління, а й формування громадянської позиції, виховання справжніх патріотів України.

На імпровізованому концерті, що відбувся в приміщенні станції юних туристів, від імені депутатського корпусу Кролевецької районної ради голова Микола Авраменко привітав педагогічний колектив і вихованців з ювілеєм та вручив подарунковий сертифікат вартістю 25000 грн. на розвиток матеріально-технічної бази закладу. Привітав юних туристів і народний депутат України – Андрій Деркач, від імені якого очільник районної ради вручив 10 спальних мішків, кариматів, а також 2 намети, які будуть використовуватись юними туристам під час їхніх подорожей.  

Щирими словами вдячності згадав у своєму виступі начальник відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації Станіслав Масалига «батьків-засновників» - Віктора Дісковського, Володимира Шкуру та Олександра Федченка, а також педагогів, яких невблаганна смерть забрала від нас – Олександра Ростального та Федора Якименка.

Також юних туристів привітали один із співзасновників Віктор Дісковський, голова Кролевецької райдержадміністрації Олег Кучерявий, начальник сектору молоді та спорту Микола Безверхий, директор ДЮСШ «Олімп» Юрій Панкькін, голова районної профспілкової організації працівників освіти Ганна Лукаш, колишні вихованці закладу.

Останнє оновлення на Середа, 16 листопада 2016, 16:23

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради