У Краснопіллі урочисто відкрито погруддя Великого Кобзаря

Напередодні Дня захисника України в Краснопільському районному Палаці культури відбулось вшанування всіх, хто причетний до високого звання – захисника України.

Зі сцени військовослужбовців, ветеранів Другої світової війни, воїнів-афганців, учасників АТО та їх родини, громадськість району вітали очільник районної ради Віталій Савоненко, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов. Учасникам АТО, працівникам прикордонної служби району та працівникам райвійськкомату вони вручили спільні грамоти та подяки.

За зразкове виховання синів, які віддали життя за незалежність, суверенітет та цілісність держави Подяки отримали батьки Артура Костюченка та Олександра Шкурка.

До привітань з нагоди святкової події долучилися аматори Краснопільщини. Лунали пісні у виконанні народного аматорського вокального ансамблю «Джерело», вокального ансамблю “Ветеран”, дитячого вокального гурту “Посмішка” та інших.

А 14 жовтня ознаменувався для всіх жителів Краснопільщини ще однією визначною подією, що стала яскравою сторінкою в історії райцентру - відкриттям погруддя українського мислителя, поета, художника і просвітителя, Великого Кобзаря Тараса Шевченка.

Керівники області та району привітали мешканців та гостей селища з нагоди Дня захисника України, Свята Покрови, Дня українського козацтва та відкриття погруддя Тараса Шевченку, вручили спільні грамоти і подяки когорті причетних до спорудження пам’ятного знаку та реконструкції центральної площі селища.

Урочиста частина закінчилася читанням віршів Кобзаря ("Мені 13 минало... ", "Кавказ") та душевною піснею. Відбулось покладання квітів.

Цього ж дня відбулася культурно-мистецька акція “Ми славні нащадки козацького роду”, у програмі якої - виставка “Дари осені“, ярмарок сільськогосподарської продукції, заключний етап районного фестивалю народної творчості “Пісенний віночок Краснопільщини”.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 18 жовтня 2016, 13:19

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради