Великий Бобрик з розмахом відсвяткував День села

У Великобобрицькому будинку культури зібралися жителі та гості села відсвяткувати день свого населеного пункту. Окрасою програми став ансамбль барабанщиць, яким власне і розпочалося свято.

Цього чудового теплого осіннього дня привітали мешканців громади сільський голова Євгенія Дюкарєва та гості свята: очільники Краснопільського району Віталій Савоненко і Юрій Яремчук, а також представники Сумської міської ради Олександр Журба, Володимир Шилов.

Подяками та подарунками від голови села були відзначені учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС та кращі жителі села. Лісничого Великобобрицького лісництва Ігоря Козловського нагороджено спільною грамотою голів Краснопільської районної державної адміністрації та районної ради.

Вокальний ансамбль «Горицвіт», солісти Віталій Велитченко, Наталія Велитченко з трепетом та любов’ю дарували пісні, а танцювально–хореографічні колективи - запальні танці. Виставка декоративно-ужиткового мистецтва, розміщена у фойє, привертала до себе увагу різноманіттям виробів місцевих майстрів.

На цьому святкування не завершилось. Концертна-розважальна програма продовжилась біля будинку культури. Конкурси, батути, повітряні кульки, виїзний кафетерій та смачний куліш зробили свято по-домашньому затишним та незабутнім.

Останнє оновлення на Четвер, 29 вересня 2016, 14:21

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради