На Краснопільщині вшанували лісівників

День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості. В нашому районі це насамперед свято трудових колективів ДП "Краснопільське лісове господарство" та Краснопільського дочірнього агролісогосподарського підприємства.

У врочистій обстановці в Краснопільському районному Палаці культури лісівників привітали голови районної ради Віталій Савоненко, райдержадміністрації Юрій Яремчук, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов.

- Одним із найбільших багатств, якими володіє наш край, є ліс, він – запорука екологічної безпеки, основа економічної стабільності району та її пріоритетна складова. Тому збереження, відтворення і дбайливе використання цього безцінного національного скарбу - обов’язок не тільки працівників лісової галузі, але й суспільства. Ліс - це своєрідна візитівка Краснопільського краю. Майже 270 працівників налічують колективи двох лісогосподарських підприємств, які обслуговують 33 тис. га лісових насаджень і за 8 місяців поточного року до місцевих бюджетів сплатили 19 млн. грн. За це всім вам велика вдячність і шана, – зазначив очільник районної ради Віталій Савоненко і побажав лісівникам міцного здоров'я, миру, злагоди і достатку.

Грамотами районної ради, райдержадміністрації, селищної ради було відзначено кращих представників лісогосподарської галузі району.

Винятково теплими і щирими були слова привітань директора ДП "Краснопільське лісове господарство", депутата районної ради Віктора Мороза, який також нагородив когорту своїх колег грамотами, подяками та грошовими преміями.

Долучилась до привітань і висловила найтепліші побажання директор НВК "Лісова казка" Марія Придатко, а маленькі вихованці цього закладу виконали художні номери.

Урочистості супроводжувались музичними вітаннями у виконанні аматорів сцени Краснопільського РПК. 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради