Бранцівський на Краснопільщині НВК урочисто відзначив День знань

У День знань голова Віталій Савоненко та депутат Краснопільської районної ради Сергій Кононенко відвідали урочисту лінійку в Бранцівському навчально-виховному комплексі.

У привітальному слові Віталій Олексійович зазначив, що цього року попри всі складнощі начальний заклад функціонує, для учнів забезпечені належні умови навчання. Побажав школярам підкорити нові вершини знань, навчитись бути наполегливими у своїх цілях, справжніми патріотами України.

- Переконаний, що знання, отримані в школі, стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових і нових успіхів! Особливі слова вдячності - педагогам за невтомну працю, мудрість, витримку і доброту, за турботу про наше майбутнє покоління. З новим навчальним роком! З новими успіхами на ниві знань! Міцного всім здоров′я, миру, злагоди та благополуччя! - підкреслив очільник районної ради.

Депутат районної ради Сергій Кононенко долучився до привітань та вручив єдиному першокласнику Артему Негляду ранець з набором канцелярського приладдя. Щедрими на теплі слова привітань були директор НВК Неля Копилова та Бранцівський сільський голова Володимир Дмитриченко.

Перший дзвоник покликав всіх учнів школи на урок, до нелегкої, але цікавої і творчої роботи у стінах рідного навчального закладу.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради