Селище Миропільське Тур’янської сільської ради святкувало день народження

Донедавна селище Миропільське Тур’янської сільської ради вважалося глибинкою. Нині воно активно розвивається завдяки субвенціям з місцевого бюджету та інвестиціям ТОВ АФ «Псьол». День села, який відбувся у Миропільському, вилився у справжнє свято для жителів та гостей населеного пункту, а їх зібралося близько 200.

Почесними гостями свята були очільник Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук разом із заступником Іриною Юхтою. Урочисту частину свята розпочала вітальним виступом Тур’янський сільський голова Людмила Гуцал. Вона тепло поздоровила всіх присутніх із святом Дня села, який збігається з храмовим, проінформувала присутніх про головні досягнення у розвитку соціальної сфери села, вручила грамоти і подяки активістам громадського життя Миропільського.

Тепло і сердечно вітали громаду очільники району, вони вручили спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим мешканцям села, відзначили плідну співпрацю Тур'янської сільської ради та ТОВ АФ «Псьол». У селі останнім часом прокладено новий водогін, споруджено дитячий майданчик та сучасний фельдшерський пункт з магазином. Ці соціальні об’єкти були урочисто відкриті у День села.

Винятково теплими були слова вітань жителям селища і гостям директора ТОВ АФ «Псьол» Миколи Калініченка. Микола Петрович розповів про успішну роботу господарства і подальші плани спільного виконання програми соціально-економічного розвитку населених пунктів територіальної громади. Почесне право перерізати стрічку було надано заступнику директора сільгосппідприємства Миколі Бірченку, який здійснював керівництво будівництвом нового фельдшерського пункту та магазину.

Керівники району передали для сільського лікувального закладу медичне обладнання. Мешканці села мали змогу оглянути чудовий фельдшерський пункт, зробити необхідні покупки у новому торговому закладі.

Гарний настрій подарували присутнім на святі учасники художньої самодіяльності Тур’янського сільського будинку культури та учні НВК. У їх виконанні звучали пісні про Україну, рідний край, народні пісні, виконувалися хореографічні композиції патріотичного спрямування.

- Розвиток сільських територій – головний пріоритет у діяльності районної влади, ми і надалі сприятимемо і поглиблюватимемо співпрацю із соціально-відповідальним бізнесом, братимемо участь у різноманітних державних та міжнародних проектах, головною метою яких є поліпшення умов проживання на селі, - наголосили Віталій Савоненко та Юрій Яремчук. 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради