Ювілейні відзнаки – кращим краснопільцям

Керівники Краснопільщини Віталій Савоненко, Ірина Юхта, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов вітали з Днем Незалежності своїх земляків.

- Переконаний, що тільки згуртованість і об'єднання зусиль влади та громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого краю на нові рубежі економічного і соціального розвитку, перемогти агресора на сході України, - наголосив Віталій Олексійович.
- 24 серпня - це не просто День народження держави, це зриме втілення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які віками плекали самостійність. Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю. Адже незалежність - символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності, - зазначила у своєму виступі Ірина Василівна.

Потім вони виконали почесну місію, вручивши ювілейні медалі "25 років Незалежності України" генеральному директору ТОВ "Михайлівські вогнетриви" Світлані Швець та директору ТОВ "Вікторія" Віктору Швачичу. Грамоти райдержадміністрації та районної ради за героїзм, відвагу, мужність, проявлену в зоні АТО та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, вручено учасникам бойових дій Анатолію Шведюку, Юрію Колодці, Олександру Сердюку, Юрію Середі, Володимиру Старкову.

Яскравим свідченням шани і поваги держави, всіх громадян Краснопільщини за мужність та патріотизм було вручення відзнаки начальника генштабу Міністерства оборони України "Учасник АТО" Сергію Грачову, Сергію Гавришу, Андрію Грубому, яким бурхливо аплодували присутні на урочистостях. Також за сумлінну працю, активну участь у громадському житті своєї територіальної громади та з нагоди 25-річчя Незалежності України грамотами були нагороджені кращі керівники підприємств, виробничники, працівники соціальної сфери, громадські активісти.

Скорботною хвилиною мовчання всі присутні вшанували земляків-героїв, які загинули на сході України, Олександра Шкурка, Віталія Піддубного, Артура Костюченка, Юрія Андрієнка, Сергія Лисенка, що назавжди залишаться в пам'яті народній.

Від імені працівників правоохоронних органів району з вітальним словом виступив т.в.о. начальника Краснопільського відділення поліції Костянтин Заїка. Він теж вручив відзнаки кращим працівникам поліції, які забезпечують належний порядок і законність на Краснопільщині.

Між виступами свої музичні вітання дарували аматори сцени Краснопільського районного Палацу культури.

Святкове дійство продовжилися змістовною насиченою концертною програмою "Нас єднає любов до України" у великій залі РПК. У фойє присутні мали можливість переглянути виставку декоративно-ужиткового мистецтва умільців району та насолодитися виступом духового оркестру під керівництвом Бориса Сокола.

Підготовка до сесії обласної ради

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube