Миропілля відсвяткувало День села

13 серпня в селі Миропілля відзначалось свято День села.

Першими теплими словами привітала односельчан сільський голова Олена Ординець та побажала всім присутнім мирного неба, достатку в кожній родині, щастя, любові і кращої долі нашій Україні та кожному з нас. До привітань приєдналися голови Краснопільської районної ради та райдержадміністрації Віталій Савоненко й Юрій Яремчук, а також голова фермерського господарства «Злак» Федір Климашівський.

Грамотами районної ради і райдержадміністрації, Миропільської сільської ради було відзначено кращих представників агропромислового сектору виробництва, соціально-культурної сфери, активістів громадського життя.

А далі розпочалася тривала і змістовна концертна програма. Милувала очі миропільців та гостей села виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Святкового настрою додав усім смачний куліш та інші смаколики. А для любителів спорту були проведені спортивні турніри з футболу, волейболу і піднімання гирі, переможці яких отримали грамоти та грошові винагороди.

Швидко промайнув час, святкові заходи завершились запальною дискотекою із живим звуком у виконанні аматорів сільської сцени.

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube