Урочисті заходи на Краснопільщині

У великому залі Краснопільського районного Палацу культури пройшли урочистості з нагоди 20-ї річниці Дня Конституції України та Дня молоді – в його рамках - щорічний районний фестиваль «Молоді таланти Краснопільщини». Усіх присутніх вітали заступник голови Краснопільської районної ради Іван Гавенко, заступник голови райдержадміністрації Ірина Юхта та Краснопільський селищний голова Іван Хомічов.

- 20 років поспіль ми з вами живемо і працюємо за цим Головним Законом України. Для історії 20 років дата невелика, але коріння його знаходяться значно глибше. Глибина полягає у мудрості наших предків, у пам’яті поколінь, а також в утвердженні нашої держави. З прийняттям Конституції України в державі почався новий етап розвитку демократії, людська честь, гідність стали найголовнішим та найціннішим пріоритетом. Сьогодні ми святкуємо і День молоді. Це свято - день юності та день краси. Відрадно, що молодь Краснопільщини займає дуже активну громадську позицію, вона ставить високі цілі і йде до цього. А головне, наша молодь приймає активну участь у розвитку Краснопільщини та держави в цілому. Тож шановні Краснопільчани, всім вам бажаємо міцного здоров'я, віри в світле майбутнє і мирного неба над головою, - зазначили в своїх вітаннях посадовці.

За одностайним рішенням журі, яке працювало заздалегідь, переможцем у номінації "Молодий державний службовець" стала Інна Лісун, в номінації "Молодий працівник органів місцевого самоврядування" - Микола Кулик, в номінації "Молодий працівник року агропромислової сфери" - Максим Степаненко, в номінації "Молодий працівник року органів внутрішніх справ" - Тетяна Пахомова, в номінації "Молодий працівник в галузі освіти" - Світлана Колеснікова-Колодка, в номінації "Молодий медичний працівник" - Ірина Гейко, в номінації "Молодий працівник в галузі культури" - Ірина Зуб, в номінації "Відкриття року в області спорту" - В'ячеслав Коноваленко, в номінації "Молодий працівник року прикордонної служби" - Ольга Гладушко, в номінації "Молодий підприємець року" - Михайло Комарницький.

З нагоди свята свої музичні вітання присутнім дарували аматори сцени Краснопільського краю у щорічному фестивалі "Молоді таланти Краснопільщини". Удячна публіка щирими оплесками зустрічала і проводжала кожного аматора сцени.

Останнє оновлення на Четвер, 30 червня 2016, 12:54

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube