Олімпійський день завітав до Краснопілля

23 червня в рамках Олімпійського дня, який проводиться під егідою Національного олімпійського комітету України, у Краснопіллі відбувся легкоатлетичний пробіг.

Перед початком змагань до учасників і присутніх з вітальним словом звернулися очільник  районної ради Віталій Савоненко і голова РДА, депутат обласної ради Юрій Яремчук, голова Сумського обласного відділення НОК України, Заслужений майстер спорту України, срібна призерка Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано Олена Петрова. Голова районного осередку НОК України Юрій Ноженко також привітав учасників пробігу зі святом і ознайомив з програмою заходу.

Спортивні змагання почалися з бігу на 30 м наймолодшими учасниками змагань. Учні початкових класів змагалися на дистанції 30 та 60 м, старшокласники - на дистанції 500 м. Закінчили змагання бігом на 1 км з участю дорослих учасників. Відрадно, що очільники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук долучились до змагань і власним прикладом продемонстрували, що біг – це здоров'я.

Усього в пробігові взяло участь близько 100 краспопільців. Учасники були відзначені призами, медалями та сертифікатами НОК. З упевненістю можна засвідчити, що в цей день перемогли всі, хто долучився до здорового способу життя та розділяє олімпійські ідеали.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube