Краснопільщина обговорює проблемні моменти децентралізації

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко провів робочу нараду з питань здійснення децентралізації в районі. У ній узяли участь заступник голови районної ради Іван Гавенко, Краснопільський селищний голова, а також Покровський, Ряснянський, Хмелівський, Самотоївський та Мезенівський сільські голови.

Кожен із присутніх керівників місцевих рад висловив свої думки і зауваження та озвучив відповідні проблемні питання, що виникають на місцях. Результатом реформи влади має стати оперативне надання населенню якісних адміністративних послуг, розвиток галузей освіти, соціально-культурної сфери, житлово-комунального господарства тощо. Тож, усвідомлюючи необхідність реформування, учасники наради озвучили ряд пропозицій, які б створили передумови для реалізації заходів з децентралізації влади.

Насамперед йшлося про сприяння розвитку малого бізнесу на селі, пріоритетом в діяльності якого є переробна галузь. А також допомога у вирішенні проблемних питань житлово-комунального господарства, серед яких - поводження з твердими побутовими відходами та обслуговування водогонів спеціалізованими підприємствами. Не обійшли увагою й впровадження новітніх інформаційних технологій та інші.

Підбиваючи підсумки розмови, голова районної ради Віталій Савоненко зазначив, що в умовах проведення реформ, попри складність децентралізації, інституційну і правову проблематичність, - головним завданням влади є врахування та забезпечення вирішення усіх проблем населених пунктів району.

Останнє оновлення на Середа, 15 червня 2016, 10:23

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради