Ремонту доріг на Краснопільщині – першочергову увагу

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко за участі заступника голови райдержадміністрації Ірини Юхти, начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації Інни Лісун, Осоївського, Покровського, Тур'янського сільських та Угроїдського селищного голів, а також головного інженера ДП "Сумський облавтодор" Володимира Шамрая і головного інженера філії "Краснопільський райавтодор" Юрія Ляшка провів нараду з питань капітального та поточного ремонту доріг району на умовах співфінансування.

Представник облавтодору розповів про проблеми і технічні та фінансові можливості підрядної організації, запропонував розроблений проект відповідного договору. 

Враховуючи вкрай незадовільний стан доріг у районі, недостатнє фінансування по Службі автомобільних доріг, місцеві ради та ряд сільськогосподарських підприємств готові вирішувати проблему на умовах співфінансування на договірних засадах. Очільники місцевих рад, обговоривши проблемні питання та пропозиції, висловили відповідну зацікавленість.

Під час наради було визначено примірний алгоритм співпраці.

- Виділення цих коштів у співфінансуванні зі Службою автомобільних доріг дозволить значно поліпшити стан автошляхів, які знаходяться у незадовільному стані, та зняти соціальну напругу, пов’язану з цим питанням, - підкреслив голова районної ради Віталій Савоненко, підбиваючи підсумки наради.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради