Зустріч краснопільців з керівником військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка

Днями на Краснопільщині з візитом перебував наш земляк, майор міліції, керівник військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області Олег Ліванчук.

На запрошення голів Краснопільської районної ради та райдержадміністрації Віталія Савоненка та Юрія Яремчука Олег Петрович зустрівся з працівниками виконавчого апарату районної ради, керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації.

Сім’я Олега Ліванчука мешкає в Краснопіллі. До 2006 року Олег Петрович служив в Ямпільському райвідділі міліції. В час, коли стався конфлікт на сході країни, перебував на пенсії, відновився на службі, й тривалий час знаходився в зоні проведення АТО. Минулого року йому запропонували очолити військово-цивільну адміністрацію міста Красногорівка і 26 травня минулого року рішенням Ради національної безпеки і оборони України був призначений на цю посаду.

- На час мого призначення місто було майже повністю розграбоване, зруйноване вибухами, половина населення залишила свої будинки. До конфлікту на сході країни в місті було 12500 жителів, в червні минулого року залишилось 6000 тисяч, сьогодні вже близько 10500 людей, маємо тенденцію до повернення мешканців додому. Деякі приїжджають з окупованих територій, оскільки дітям потрібно отримувати українські паспорти, атестати, - говорить Олег Ліванчук. - У місті майже нічого не діє, лише декілька сільгоспвиробників, одне невелике підприємство з виготовлення пластикових труб, працює ряд магазинів. На жаль, не працюють українські телевізійні канали, радіо. Проте докладаємо максимум зусиль з метою популяризації українських традицій, прищеплення любові до національної символіки.

Поділився керівник Красногорівської ВЦА і тим, що найближчим часом планується підписання двостороннього Меморандуму співпраці між Краснопіллям та Красногорівкою. Адже мешканці Сумщини, Краснопільщини зокрема надають неоціненну допомогу.

Так, із Сумщини привезені понад дві тисячі саджанців хвойних, кілька десятків плодових дерев, будівельні матеріали. Нещодавно в Красногорівці з робочою поїздкою перебували голови Краснопільської райдержадміністрації і районної ради Юрій Яремчук та Віталій Савоненко, вони передали місту гуманітарну допомогу.

- Ми готові допомагати громаді, яка нині знаходиться у вкрай складній ситуації, плануємо налагодити тісну співпрацю в галузях освіти та культури, сприяти процесу українізації дружньої нам громади міста Красногорівка, - зазначили Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради