Велосипеди - для соціальних працівників Краснопільщини

Соціальні працівники Краснопільщини, які обслуговують одиноких людей старшого віку в селах району, отримали в подарунок 9 новеньких велосипедів.

Запевняють, що з новим транспортом працюватиметься краще. Обійти тих, хто потребує їх допомоги, нелегко, а велосипедом буде швидше. Тому подарунком задоволені. Такий сюрприз піднесли своїм соціальним працівникам п’ять сільських рад. Так, Ряснянська сільська рада придбала три веломашини, по дві – Мезенівська і Грабовська, по одній – Бранцівська і Чернеччинська сільські ради.

Вручення велосипедів відбулося біля приміщення територіального центру соціального обслуговування. Привітати колектив соціальних працівників хай з невеликою, але приємною подією завітали очільник районної ради Віталій  Савоненко, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук та заступник голови Ірина Юхта, Ряснянський і Мезенівський сільські голови Володимир Кащенко та Микола Гавенко. Вітав гостей на правах господаря директор територіального центру Олександр Демченко.

Звертаючись до присутніх з вітальними словами, керівники району не вибачались, що чекати велосипедів соціальним працівникам довелось довгих вісім місяців, адже вперше питання забезпечення їх транспортом директор центру порушив ще у жовтні минулого року. Але головне, що є результат, тривають перемовини з іншими сільськими радами, адже питання обслуговування одиноких громадян похилого віку актуальне в кожному населеному пункті. Добре це розуміють Володимир Кащенко та Микола Гавенко.

- Хочу в першу чергу подякувати соціальним працівникам за ті послуги, які вони надають у тому числі й жителям нашого села, - говорить Ряснянський сільський голова Володимир Кащенко. - Пам’ятаю, коли прийшов працювати, в селі не було жодного соцпрацівника і такої ставки нам ніхто не давав. Доводилось самому ходити по хатах, розпалювати грубки, носити воду стареньким тощо. Відтак знаю, що їх робота відповідальна і вкрай потрібна, тому, коли зайшла мова про виділення коштів на велосипеди, – не міг відмовити. Бажаю соціальним працівникам, здоров’я, хороших доріг і щоб їх техніка ніколи не ламалася.

- Упевнений, що велосипедний «автопарк» територіального центру завдяки підтримці інших сільських голів поповниться, адже такий транспорт дуже необхідний соцпрацівникам, які обслуговують самотніх людей похилого віку у віддалених селах, куди краще дістатися власним транспортом, - резюмував очільник районної ради Віталій Савоненко.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради