Робоча поїздка керівників Краснопільщини до Ряснянської територіальної громади

Очільники Краснопільського району Віталій Савоненко та депутат обласної ради Юрій Яремчук провели виїзний прийом громадян Ряснянської територіальної громади.

На зустрічі з жителями села Земляне, що відбулась у відремонтованому клубі за участі Ряснянського сільського голови Володимира Кащенка та генерального директора ТОВ "Ряснянське" Миколи Штукіна, говорили про орендно-земельні відносини з місцевим сільськогосподарським підприємством, зокрема про продовження договорів оренди земельних паїв.

Хвилюють жителів села питання водозабезпечення, стану сільських доріг, ремонту гідроспоруд, дії державної програми утеплення будинків "Ощадний дім". Спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації відповіла на ряд запитань присутніх стосовно порядку надання субсидій, акцентувала увагу на необхідності інформування підрозділу, що опікується зазначеним питанням, про зміни в складі сімей чи інші зміни, які можуть вплинути на розмір відповідної допомоги.

Мешканців Лісного хвилюють питання негативного стану місцевих доріг та транспортного сполучення, що потребує термінового розв’язання, оскільки взаємопов’язані, а також водозабезпечення, орендні відносини з сільськогосподарським підприємством, ремонт фельдшерського пункту та функціонування в ньому точки продажу ліків, як і в сусідньому селі присутні обговорили питання надання пільг та субсидій, отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Під час прийому громадян у с. Рясне очільники району поспілкувались з медичними працівниками, які порушили ряд питань діяльності закладів охорони здоров'я.

Цього ж дня керівники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук побували в Ряснянському НВК. З директором закладу Ольгою Карпенко обговорили стан проходження начального процесу та шляхи вирішення проблемного питання завершення ремонту харчоблоку.

Слід відмітити, що на території Ряснянської сільської ради проведена значна робота з благоустрою - населені пункти, об’єкти соціально-культурної сфери, кладовища, тощо мають привабливий вигляд. Роботи в цьому плані продовжуються.

На всі порушені в ході зустрічей та прийомів громадян питання керівники та мешканці громад отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Окремі з них, що потребують детальнішого вивчення, керівники району взяли під особистий контроль.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради