Краснопільщина відзначила 71-шу річницю Перемоги

У рожево-білому цвітінні садів та червоному полум’ї тюльпанів 71-ша квітуча весна вітає всіх захисників, ветеранів, всіх земляків. Золотими літерами навічно вписаний цей великий День у героїчний літопис нашої держави.

9 травня на центральній площі Краснопілля відбувся урочистий мітинг, присвячений 71-й річниці Перемоги. Тут під мелодії воєнних років у виконанні народного духового оркестру Краснопільського РПК зібралися представники трудових колективів, учнівська молодь, громадськість Краснопілля. Цього величного дня знову повернулися до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу, і віддати данину шани та поваги людям, завдяки героїзму та мужності яких, ми нині живемо.

З вітальними словами з нагоди 71-ї річниці Перемоги звертаються очільники райдержадміністрації Юрій Яремчук, районної ради Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов, голова районної організації ветеранів Володимир Дяченко, заступник райвійськкомату Краснопільського РВК Ігор Сатрапінський.

- Це свято тих людей, хто подарував нам мир та свободу на рідній землі. Ми шануємо пам'ять загиблих воїнів та висловлюємо нескінчену вдячність за героїзм всіх захисників Батьківщини. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Вітчизни і бажання бачити її заможною та квітучою. Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої Батьківщини. Нехай завжди оточує Вас увага рідних та близьких, а кожний новий день приносить лише радість та щастя! – зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.

Сьогодні всі покоління Краснопільщини щиро вдячні своїм визволителям за Перемогу. Безмежна вдячність тим, хто відстояв Батьківщину, хто тяжкою і ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував Перемогу.

На згадку про тих, хто не повернувся з війни, хто віддав своє життя за наше мирне майбутнє учасники мітингу вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання. Далі колона учасників мітингу направилася до Меморіалу загиблим воїнам. У її голові сьогоднішні захисники рубежів Вітчизни – прикордонники з державним прапором, керівники, ветерани, громадськість району.

Долучилися до відзначення 71-річчя Перемоги і легкоатлети КЛБ «Явір», вихованці Краснопільської ДЮСШ, а також сумчани, які здійснили легкоатлетичний пробіг від пам’ятного знака в урочищі Грузна до центру Краснопілля. Бігунів тепло привітали очільники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко. Разом вони вручили учасникам пробігу вітальні листівки та Грамоти за участь у легкоатлетичному пробігу з нагоди відзначення 71-річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Продовжилися заходи з нагоди Дня Перемоги у Краснопіллі святковим концертом «Перемога, свята Перемога!» у великій залі РПК. Аматори сцени, подарували присутнім святковий концерт, який справив на глядачів незабутнє враження.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 травня 2016, 16:23

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube