Урочистості до Дня Перемоги у Краснопільському терцентрі

На базі Краснопільського територіального центру соціального обслуговування для людей похилого віку проведено урочистості з нагоди 71-ої річниці Перемоги.

До ветеранів та дітей війни, солдатських удів завітали голова Краснопільської районної державної адміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко, начальник Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Анатолій Петров, заступник начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Оксана Придатко та голова районної організації ветеранів Володимир Дяченко. Вони привітали з Днем Перемоги, побажали добра, міцного здоров’я, щастя та злагоди, подякували за виявлену стійкість і мужність, любов до своєї рідної землі.

Під час зустрічі ветеранам було вручено квіти та подарунки за сприяння спонсорів з ДП «Краснопільський лісгосп», ФГ «Колос», Краснопільської райспоживспілки, хлібохарчокомбінату, Краснопільської РЕМ, підприємців.

«Пам'ять про війну залишиться з нами як високий зразок сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці і водночас скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни», – зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.

На заході звучали пісні воєнних років у виконанні вокального ансамблю «Ветеран» Краснопільського районного Палацу культури. Присутні отримали велике задоволення від переглянутого та були дуже зворушені концертною програмою.

 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube