Краснопільці вшанували тих, хто боронив рідний край, хто захищав рубежі нашої країни

Краснопільці приєдналася до світової спільноти і схилили голови в пошані і скорботі за всіма полеглими у страшні роки лихоліття.

Так, у великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбувся тематичний захід «Без права на забуття» з нагоди Дня Перемоги. Під час заходу до слова були запрошені заступник голови районної ради Іван Гавенко,  заступник голови райдержадміністрації Ірина Юхта та заступник селищного голови Іван Голуб.

- Перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників, - зазначив у своєму виступі Іван Гавенко. - Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.

Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до Великої Перемоги. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави!

Захід продовжився музичними та хореографічними номерами, адресованими ветеранам війни, дітям війни та іншим гостям, котрі завітали на захід. Глядачі оплесками підтримували кожен вокальний та хореографічний номер, який вдало підкреслював події воєнних років.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube