У Краснопіллі відкрито меморіальну дошку в пам’ять підполковника Олександра Шкурка

Герої не вмирають! Вони тут з нами на Землі! Лише тихенько сплять. Ми плачемо, вони ж не плачуть. Їхні душі горять героїчним вогнем!

4 травня на території Краснопільської ЗОШ I-III ст. відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника школи, героя, який загинув захищаючи незалежність України, справжнього патріота Олександра Шкурка.

Підполковник Олександр Шкурко проходив службу в 72-й окремій механізованій бригаді. З 1 травня 2014 року безпосередньо брав участь у виконанні службових завдань у районі проведення антитерористичної операції на території східних областей України. Під час виконання службового завдання 26 липня 2014року потрапив у полон, був тяжко поранений, а 6 серпня розстріляний. Протягом даного періоду рідні та близькі шукали могилу загиблого, і тільки через півтора року їм вдалося повернути тіло Олександра Вікторовича на рідну землю.

На урочистій церемонії, крім батьків героя, учнів та вчителів, були присутні очільники Краснопільщини Юрій Яремчук, Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов, районний військовий комісар Євген Євченко.

- Олександр заплатив своїм життям за те, щоб наша країна була незалежною і суверенною, щоб ми мали на всій території України мирне життя, діти могли відвідувати школу, дорослі працювати. Він є герой, його подвиг є прикладом для всіх нас, молодого покоління, як потрібно служити нашій країні, виконувати свій патріотичний і громадський обов’язок, - зазначили керівники району.

Також зі словами невичерпного смутку та словами подяки за виховання сина до батьків звернулися директор школи Анатолій Яремчук, селищний голова Іван Хомічов, районний військовий комісар Євген Євченко.

Почесне право відкрити пам’ятний знак воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО надано президенту учнівського самоврядування Олексію Приймі та голові волонтерського загону «Благовіст» Аліні Волошиній. Освятив меморіальну дошку та провів панахиду за загиблим протоієрей Краснопільської Свято-Успенської церкви Іоанн Дубляк.

Присутні вшанували пам’ять нашого героя хвилиною мовчання.

Світла пам’ять про Олександра Шкурка, його мужність та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Олександра – справжнього патріота та Героя!

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 травня 2016, 15:07

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube