Міні-майданчик для гри у футбол у Краснопіллі – без жодної копійки бюджетних коштів

На п’ятій сесії Краснопільської районної ради сьомого скликання депутати одноголосно надали дозвіл відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на проведення комплексу робіт з будівництва футбольного міні-майданчику із штучним покриттям на стадіоні «Колос».

З пропозицією про спорудження цього спортивного об’єкта за власний рахунок у Краснопіллі звернулася Всеукраїнська спортивна громадська організація «Федерація футболу України».

Відрадно, що цей потрібний і важливий об’єкт спортивної інфраструктури не вартуватиме району ні копійки. Це своєрідний подарунок Краснопільщині, яка має славні фізкультурно-спортивні традиції. Потрібно сказати, що такий футбольний міні-майданчик із штучним покриттям, який зводиться у нас, є навіть не в усіх великих містах України.

Звістку про його спорудження схвально зустріли жителі району. Та, на жаль, спостерігаючи за будівництвом футбольного міні-майданчика, окремі краснопільчани думають, що роботи ведуться за кошти Краснопільської селищної ради і поширюють таку думку серед інших односельців. Таким хочеться ще раз повідомити, що він споруджується за кошти Всеукраїнської громадської організації «Федерація футболу України». І жодної гривні ні з селищного, ні з районного бюджету на його будівництво не буде витрачено.

Цей футбольний майданчик із штучним покриттям став загально-районним будівельним об’єктом. На його спорудження залучається техніка з різних підприємств, організації району. Це зокрема ТОВ «Теплоенерго», ТОВ «Колос», ФП «Злак», ТОВ «Ряснянське», ТОВ «Думівське», ТОВ «Хвиля» та інші. Постійний контроль за ходом будівництва веде районна влада, надаючи необхідну допомогу і сприяння. Нещодавно тут укладався щебінь. Старанно працював на перевезенні щебеню водій ТОВ АФ «Хвиля» Сергій Лизогуб.

– Мені приємно брати участь у спорудженні футбольного майданчика, говорить Сергій Олексантрович. – Це дуже добре, що ми матимемо такий сучасний спортивний об’єкт у Краснопіллі. Він слугуватиме багатьом поколінням любителів спорту.

- Відрадно, що сподівання районної влади, які були не один рік, сьогодні втілюються у практичну площину. Будівництво цього футбольного міні-майданчика є результатом тісної співпраці райдержадміністрації, районної ради та Федерації футболу України, зокрема за сприяння керівника земляцтва краснопільчан у м. Київ Валерія Фоменка. Наше завдання як влади –забезпечити найкращі умови для продовження славних спортивних традицій Краснопільщини і створення однієї з найкращих баз дитячо-юнацьких спортивних шкіл області,- резюмували керівники району.

Увага оголошення!

22.08.2019 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube