Краснопільській дитячій музичній школі – 50 років

Славне селище Краснопілля багате народними традиціями, видатними іменами, високою музичною культурою, зосередженою в різних закладах культури.

Серед них і Краснопільська дитяча музична школа, яка вже 50 років надає змогу десяткам талановитих дітей розвивати свої творчі здібності: навчатися грі на музичному інструменті, оволодівати академічним співом, опановувати хореографічне мистецтво. Її історія розпочалась в далекому 1965 році. Сьогодні це навчальний заклад, до якого вже понад 50 років кожного дня приходять діти на неповторну зустріч зі світом музики, танцю. Він є першим кроком у чарівний світ звуків, танцю, творчості, де закріплена благородна традиція виховання талантів, для яких музика і танці – вічне і невичерпне джерело радості, натхнення і духовного наповнення.

На святі побували і керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко. Вони тепло та щиро привітали викладачів й учнів з ювілеєм, вручили грамоти за високий професіоналізм, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди 50-річчя з дня заснування школи викладачам закладу, а також сертифікат на 15000 гривень на потреби школи, а саме закупівлю нового музичного обладнання.

- Ви прищеплюєте учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики та даєте їм старт у прекрасне майбутнє. Це збереження традицій, тому впевнені, що музика у стінах вашої школи ніколи не згасне. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки! - зазначили керівники району.

Завершивши урочисту частину, всі присутні мали змогу переглянути святкову концертну програму. Чарівна, мила і ніжна мелодія фортепіано, гітари, вокал, хореографія, що завжди вабить до себе залюблену у світ творчості людську душу, лунали того дня у великому залі Краснопільського районного Палацу культури.

Увага оголошення!

22.08.2019 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube