У Конотопському районі вшанували воїнів АТО

В актовій залі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбувся концерт-реквієм «Героям слава» на честь земляків - мужніх доблесних воїнів АТО, які героїчно захищають рідну землю на Сході України, лікарів, котрі в мирний час повертають з того світу поранених на війні, волонтерів, на плечах яких тримається наша армія.

Ушанувати пам’ять людей, які віддали життя за Україну, та висловити слова вдячності героям-землякам за їх відвагу, мужність та героїзм прийшли очільники району, учасники бойових дій, військовослужбовці ЗСУ, волонтери, молоде покоління патріотів, небайдужі жителі Конотопщини.

В офіційній частині керівники району привітали військовослужбовців і відзначили їх важливість у бойовому потенціалі української армії.

«Військовослужбовці ЗСУ, патріоти України завжди з честю виконували свій обов'язок, захищаючи територіальну цілісність Батьківщини. Належна соціальна підтримка військовослужбовців-учасників АТО – один з пріоритетних напрямів роботи влади сьогодні. Держава в неоплатному боргу перед кожним воїном, що боронив територіальну цілість нашої держави. Тож ми робимо все можливе, аби наші бійці відчували надійний тил і допомогу», - констатував голова районної ради Анатолій Боярчук.

У ході концерту–реквієму були згадані імена героїв-земляків. Пам’ять загиблих військовослужбовців вшанували хвилиною мовчання.

Свої виступи, сповнені високого патріотизму, братньої любові до воїнів, глядачам подарували аматори сцени району. На згадку про зустріч захисникам України були вручені пам’ятні та солодкі подарунки. Музика та патріотичні пісні, що лунали зі сцени, не залишили байдужим жодного в залі, наповнюючи серце й душу кожного з гостей, учасників, ведучих гордістю й любов’ю за рідний край, за єдину Україну.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 01 лютого 2018, 11:23

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube