Конотопський район відзначив День Соборності України

У Конотопському районі відбулися урочисті та культурно-просвітницькі заходи, присвячені Дню Соборності.

Саме цій знаменній події і була присвячена патріотична акція «Рушник єдності», що була проведена 20 січня у приміщенні Конотопської райдержадміністрації, до якої долучилися очільники району Анатолій Боярчук та Микола Горбенко, депутати районної ради, працівники установ та відвідувачі. Ця об'єднавча акція викликала у присутніх почуття радості і гордості за свій народ, який зробив серйозний крок до об'єднання більшості етнічних українських земель в єдину державу.

Звертаючись до присутніх, голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук відзначив: «День Соборності України – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності земель, духу, національної ідеї. Довго український народ боровся за свою державність, багато крові пролито і нині проливається на сході держави борцями за Україну. Сьогодні ми маємо незалежну єдину українську державу. І спільним святкуванням ще раз підкреслюємо, що Україна не розділена, що ми - єдиний народ! Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, миру й плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашого краю, нашої України та її народу буде успішно реалізоване!»

З нагоди визначної дати у населених пунктах Конотопського району відбулися урочистості та покладання квітів до пам'ятників і пам'ятних знаків видатним державним діячам. Для учнівської та студентської молоді організовано цікаві бесіди, уроки, "круглі столи", години історичної пам'яті. Виставки інсталяції на патріотичну тематику розгорнуто в бібліотеках району.

Також читайте:

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради