Відбулася 13 сесія Конотопської районної ради 7 скликання

Під головуванням Анатолія Боярчука відбулася 13 сесія Конотопської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь депутати Сумської обласної ради Віталій Богдан і Сергій Демеха, депутати районної ради, заступники голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Очільник району Анатолій Боярчук на початку пленарного засідання теплими словами привітав присутніх з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим, що наближаються

Далі слово тримав військовий комісар Конотопського ОМВК Роман Радіоненко, який в урочистій обстановці нагородив пам’ятною медаллю голову Конотопської районної ради Анатолія Боярчука за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок в розбудову Збройних Сил України та з нагоди відзначення Дня сухопутних військ України.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного депутати прийняли рішення про передачу трансфертів по соціальній сфері, внесли зміни до окремих районних програм, а також зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2016 рік, зміни до районного бюджету на 2016 рік.

Районна рада затвердила районні програми, зокрема: розвитку фізичної культури і спорту в Конотопському районі на 2017-2020 роки, здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2017 рік, соціального захисту населення на 2017-2021 роки, створення належних умов для забезпечення надання якісних медичних послуг у лікувально-профілактичних підрозділах Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району на 2017 рік, протидії захворюванню на туберкульоз у 2017-2019 роках та інші.

Не однозначну реакцію депутатського корпусу та селищного і сільських голів викликало питання стосовно відшкодування компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадянавтомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2017 рік, оскільки вже другий рік поспіль Кузьківська і Шаповалівська сільська рада відмовляються компенсувати пільгові перевезення з власних бюджетів, цим самим створюють соціальну напругу серед сільських жителів пільгових категорій відмовляючи їм у законному праві на безкоштовний проїзд. Голова районної ради Анатолій Боярчук підкреслив, що ми працюємо для людей, і заради них, а тому звернувся до Кузьківського сільського голови Ігоря Новікова і Шаповалівського сільського голови Василя Кірієнка, враховуючи побажання сільських жителів, все ж таки прийняти єдине вірне і об’єктивне рішення на місцях. З думкою очільника району погодилися всі учасники пленарного засідання.

Головну увагу депутатського корпусу було приділено програмі економічного і соціального розвитку Конотопського району на 2017 рік та районному бюджету на 2017 рік.

Доповідаючи про головний фінансовий документ району, начальник фінансового управління Конотопської райдержадміністрації Надія Кривченко детально охарактеризувала прогноз доходної частини районного бюджету на 2017 рік та видатки по галузях бюджетної сфери. Посадовець зазначила основні причини зростання видатків бюджетної сфери та відзначила, що проект районного бюджету на 2017 рік сформовано з урахуванням вимог чинних податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України та галузевих місцевих програм.

На останок депутати заслухали звіт про виконання плану роботи на 2 півріччя 2016 року та затвердили свій план роботи на 1 півріччя 2017 року.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради