Сільський голова з Попівки проігнорував засідання сесії Конотопської районної ради, чим викликав обурення колег

4 листопада під головуванням очільника районної ради Анатолія Боярчука відбулася 11 сесія Конотопської районної ради 7 скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати Сумської обласної ради Віталій Богдан і Сергій Демеха, депутати районної ради, заступники голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району, управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Депутати заслухали звіти першого заступника і заступника голови Конотопської районної державної адміністрації про здійснення делегованих Конотопській районній державній адміністрації Конотопською районною радою повноважень. Заслухавши та обговоривши звіти, районна рада прийняла відповідні рішення. Разом з цим затвердили звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та районного бюджету за 9 місяців 2016 року, внесли зміни до документів на 2016 рік.

Під час сесії районної ради були порушені питання, що стосуються соціально-економічного розвитку села Попівка, а саме: ремонт комунальних доріг та облаштування ставка в межах населеного пункту. Проте сільський голова Попівської сільської ради Сергій Савченко проігнорував засідання сесії районної ради, чим викликав обурення представників громадськості та колег селищної і сільських рад. Його дії зводять нанівець усі зусилля розвивати місцеву громаду.

На сесії також розглянули низку питань з прийняття міжбюджетних трансфертів у 2016 році із селищного та сільських бюджетів району до районного бюджету на галузь освіти, медичну сферу, соціальний захист та внесли відповідні зміни до окремих районних програм. Також затвердили районні програми соціальної сфери на 2017 рік, прийняли рішення з земельних питань. Враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада зняла з контролю рішення, що вже виконані.  

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради