Подорож до старовинного Путивля

Путивль - місто, яке асоціюється з Ярославною. У ньому розташоване кілька цікавих музеїв та два монастирі. Тож не випадково саме до цього центру старовини здійснили поїздку-екскурсію мешканці села Студенок. Вони є «студентами» історично-краєзнавчого факультету «Університету III віку» комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради.

Екскурсія розпочалася з відвідин діючого православного жіночого Мовчанського монастиря. З території святині, яка розташована на пагорбі, відкриваються чудові краєвиди. Територія доглянута, прекрасний садовий ландшафт, дуже багато квітів та зелені. Будівля старовинного монастиря має неординарні особливості, рідкісні для української архітектури. Насельниці монастиря врівноважені, спокійні та молитовні. Незабутнє враження справило на всіх богослужіння в храмі, присвячене святу Різдва Іоанна Предтечі. Потім усіх запросили на трапезу на території монастиря. Їжа була пісна, але смачна і різноманітна. «Студенти», приємно вражені краєвидом та трапезою, сфотографувалися на фоні споруд та доглянутих клумб.

Далі глухівчани оглянули Музей партизанської слави «Спадщанський ліс», де зібрані предмети і матеріали з історії партизанського руху, насамперед особисті речі народних месників. Тут же просто неба оглянули зразки військової техніки різних родів військ.

«Студенти» отримали позитивні емоції та враження від подорожі, яку організував для них територіальний центр соціального обслуговування.

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради