Ювілеї «Червоної калини»

У житті мистецької Глухівщини відбулася знакова подія. Одразу два ювілеї – 50-річчя з дня створення та 30-річчя з дня присвоєння звання «народний аматорський» - відзначав добре знаний у районі та за його межами аматорський фольклорний колектив «Червона калина» Некрасівського СБК. 

Винуватців свята привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської РДА Володимир Картавий, очільник глухівських районних депутатів Олексій Ткаченко, виконуючий обов’язки завідувача сектору культури, молоді і спорту Андрій Дарченко, депутати райради Тетяна Савенко та Володимир Соломенний, колишній начальник відділу культури Анатолій Сліпушко, Семенівський сільський голова Надія Кебець та інші. Керівнику та учасникам зичили життєвої енергії, що дає натхнення творити й дарувати прекрасні хвилини відпочинку своїм землякам, а ще творчого довголіття та мирного неба. Кожен з учасників отримав грамоту за вагомий внесок у культурно-мистецьке життя району, збереження, відродження та популяризацію народної творчості та з нагоди ювілеїв.

Концертна програма під бурхливі оплески вдячних глядачів була яскравою, насиченою. З високою майстерністю виконували учасники колективу українські народні, старовинні, сучасні, авторські пісні. Під вмілим керівництвом Миколи Довгополого звучали колоритні голоси учасників. Цікаво те, що в колективі співають цілими сім’ями. Учасники знаходять, зберігають, примножують українську пісню-духовну скарбницю, дають їй безсмертя, доносять зі сцени до глядача кращі зразки народної творчості.

Колектив вкотре підтвердив, що гідно несе своє почесне звання «народний аматорський». Тож нехай ще багато десятиліть б’ються неспокійні серця учасників у темпі і ритмі народної пісенної творчості! Нехай ніколи не зміліє криниця душі їх керівника, а доля і надалі буде найприхильнішою до їх невичерпної творчості!

Також читайте:

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради