Глухівщина: святковий захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями

У Духовно-просвітницькому центрі при Трьох-Анастасіївському Соборі відбувся святковий захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які знаходяться на обслуговуванні в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради.

До малечі завітали головний спеціаліст персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення Олена Некрестьян та директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Віктор Спицький. Гості привітали зі святами, побажали дітям здоров'я, Божої допомоги, успіхів у навчанні та вручили солодкі подарунки.

Цікава розважально-пізнавальна програма була підготовлена фахівцями центру. До уваги глядачів представлена й театралізована вистава «Любов та краса», виставка творчих робіт вихованців центру.

Під час святкового заходу діти читали вірші, співали колядки та різдвяні пісні, танцювали, водили хороводи. Разом з персонажами різдвяних казок усі присутні активно грали у веселі ігри. На малечу чекав і солодкий стіл.

Слова щирої вдячності директору Духовно-просвітницького центру Світлані Решетнік та її вихованцям за чудові хвилини радості, щастя, емоційного піднесення та душевної теплоти висловила завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Оксана Чаус.

 

Також читайте:

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради