Аграрна комісія Глухівської райради про продаж землі

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва, яке відбулося в приміщенні районної ради. Розглянули депутатське звернення депутата районної ради Миколи Буряка щодо злободенного питання аграріїв та сільських жителів – продажу земель сільськогосподарського призначення. 

Селяни не підтримують наміри такої «реформи», бо розуміють, що вона відбере у них та їхніх нащадків останнє, що залишилося – землю. Адже той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від «судів» та рейдерів.

Поспішне і непродумане запровадження продажу сільськогосподарських земель може стати детонатором соціального вибуху в країні, де і без того надзвичайно напружена ситуація. Це є реальною загрозою національній безпеці та державному суверенітету України.

Після жвавого обговорення комісія прийняла рішення обговорити дане питання на сесії районної ради, аби прийняти відповідне звернення до керівництва держави.

 

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради