Горіти, не згораючи: семінар для соціальних працівників селища Есмань Глухівського району

Професія соціальний робітник належать до так званих хелперських професій, оскільки пов’язані з роботою у системі «людина-людина». Тривале спілкування, надання підтримки та допомоги людям похилого віку та особам з інвалідністю - це робочі обов’язки, які щодня виконують соціальні робітники. Ці дії поступово і з часом призводять до емоційної напруженості, професійного стресу і, як слідство, «професійного вигорання».

У межах роботи «Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року» запропоновано проведення тренінгів для персоналу з різних питань, в тому числі з профілактики «професійного вигорання». З цією метою було проведено тренінговий вступний семінар для соціальних працівників селища Есмань.

Учасникам роз’яснили основні завдання і напрямки подальшої роботи на тренінгах. Детально розглянули сам термін «професійного вигорання» та шляхи запобігання цьому процесу; розібрали приклади психологічного виснаження, розглянути фактори, стадії та ознаки вигорання. Запропонували способи та методи для відновлення психічного комфорту, гармонізації внутрішнього світу, поліпшення емоційного стану та психічного здоров’я. Йшлося й про допомогу та самодопомогу для профілактики синдрому «професійного вигорання».

 

 

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради