Старикове, ти найкраще для мене

День села відзначали у Стариковому, що на Глухівщині. Урочистий захід проходив у сільському будинку культури. На свято зібралися всі жителі села, які спочатку ознайомилися з чудовими виробами сільських майстринь Галини Захарової, Дар’ї Мішан, Софії Гулакової та членів гуртка «Господарочка», фотовиставками «Ми святкуємо», «Живе село - живе громада», «Наші односельці». Бібліотекар Іван Кандибин підготував книжкову виставку про село, про його видатних односельців «Старикове - мій рідний край».

Ведучі програми Ігор Новіков та Софія Гулакова, розпочавши святкову програму, закликали присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять полеглих у боях Другої світової війни, загиблих на сході України. Лягли квіти до пам’ятника загиблим у роки війни та до Дошки пам’яті Герою Радянського Союзу Василю Трофимовичу Кришкіну.

Зі сцени всіх привітали гості свята: Шалигинський селищний голова Юрій Матвієнко, депутат районної ради Олександр Володченко, заступник голови районної ради, депутат районної ради Галина Стороженко, в. о. старости села Старикове Валентина Храпіна, які побажали всім миру, добра, злагоди, стабільності та процвітання, любові й гарного настрою у такий чудовий день. Настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Миколай благословив усіх на добрі справи.

Від селищного голови приймали вітання та подарунки батьки наймолодшої жительки села Ганни Кочеткової, ведучий заходу - випускник 11 класу, учасник Всеукраїнських учнівських олімпіад, призер ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика Ігор Новіков, в. о. старости Валентина Храпіна - за багаторічну працю в органах місцевого самоврядування. Дітям села було передано футбольний м’яч.

Представник агрокомпанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Олександр Володченко привітав молодь села подарунками, також передав презенти для фельдшерського пункту від землячки Олени Бойко. В. о. старости Валентина Храпіна від жителів села вручила подяки селищному голові Юрію Матвієнку та депутату районної ради Олександру Володченку за особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток с. Старикове.

Після вітальних слів свято продовжив чудовий виступ тріо в складі Володимира Горового, Зінаїди Горової, Марини Кекшук, які радували присутніх гарними піснями, а глядачі їх зустрічали бурхливими оплесками.

Під час концерту з хвилюваннями приймала вітання пара, яка прожила в шлюбі 40 років та відзначає рубінове весілля, - Тетяна та Василь Матосови, також серпневий ювіляр, який святкуватиме 60 річчя, - Віктор Золотарьов, найстарші жителі села - Дмитро Никифорович Кандибин та Федора Іванівна Ракович.
Найкращою окрасою нашого села є люди, які працюють на благо рідного села, повсякденною працею поліпшують побут та життя своїх односельців. Це завідуюча ФП Світлана Божинська, молодший медичний працівник Любов Сорокіна, директор клубу Світлана Кандибина, завідуючий бібліотекою Іван Кандибин, працівник селищної ради Володимир Храпін, приватні підприємці Олександр та Тетяна Гурці, продавець Олена Кудрявцева, соціальний працівник Ніна Забара, працівники сільськогосподарських підприємств. День села пройшов яскраво, і, як говорять, на святі гуляло все село.

Після урочистої частини всі зібралися за святковим столом. Захід продовжувався до пізнього вечора з конкурсами, піснями, танцями в супроводі артистів, які своїми гумором, чудовим співом підбадьорювали і старих, і малих.

Слова особливої подяки за допомогу в організації Дня села висловлюємо Шалигинській селищній раді, ССК «Ярославна». Жителі села безмежно вдячні за чудову концертну програму начальнику відділу культури Зінаїді Горовій, спеціалісту відділу культури Марині Кекшук, директору Соснівського НВК Володимиру Горовому.

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради