День села Вільна Слобода

Яскравим дійством стало святкування 19 серпня День села у Вільній Слободі

З самого ранку линули мелодії над селом. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися, що й цього разу на урочистості й веселощі завітали жителі з усього села. Люди з’їхались з різних куточків, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

Зі сцени сільського будинку культури з привітальними словами і словами вдячності звернувся сільський голова Олександр Яловенко до своїх односельців: «Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця та спільні зусилля кожного і створюють неповторний образ нашого села, зберігається наша історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей. Це наші працівники ФАПу, поштового відділення, сільської ради, яким під час свята була висловлена щира подяка за їхню працю».

Прозвучали слова вдячності тим матерям, чиї сини першими пішли в АТО. Вшанували учасника бойових дів в Афганістані та односельців у інших номінаціях. Усім були вручені листи-подяки та подарунки. Щоразу на День села низько вклонялися ветеранам Другої світової війни. На жаль, тепер жодного з них не залишилося поруч з нами. Та вони живі в наших серцях, у спогадах.

На свято приїхала привітати керуючий справами Глухівської районної ради Лариса Громак. Зі словами вдячності звернулася вона до жителів села. За самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність усім, хто своє життя присвятив становленню і розбудові рідного села. Побажала миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

- Тож нехай і надалі процвітає ваше село! Народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. – наголосила посадовець і вручила грамоти та подарунки від районної ради.

Працівники культури із села Студенок подарували неймовірний концерт. З трепетом та любов’ю виконували пісні, читали гуморески для селян. Адже  в Вільній Слободі живуть найпрацьовитіші люди. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Гучними оплесками дякували гості села виконавцям.  

Після урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою під живу музику. Працювали дитячі атракціони: гірки, батути, машинки та продавали солодку вату. Свято вдалося на славу.

Також читайте:

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради