Людям похилого віку допомагають працівники територіального центру соціального обслуговування

Мультидциплінарні бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради виїжджали до сіл Яструбщина та Кучерівка.

На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома в селі Яструбщина перебуває чотирнадцять громадян похилого віку, які отримують платні та безоплатні послуги. Опікується ними безпосередньо соціальний робітник Наталія Толкачова. У селі Кучерівка двадцяти восьми громадянам надають послуги Юлія Новикова та Денис Кущенко.

Робоча група обстежила та надала різні види допомоги 14 громадянам, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома. Їм заміряли артеріальний тиск, надали психологічні, інформаційні та консультативні послуги, роздали цукор від відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги установи та одяг б/в, який отримали від спонсорів.

Також було перевірено роботу соціальних робітників, які, як з’ясувалося, працюють добре, дотримуючись графіків відвідування підопічних, послуги надають у повному обсязі відповідно до укладених договорів. Люди похилого віку даних сіл забезпечені продуктами харчування, та дровами на зиму.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради