Родинне свято «Музична вітальня, або хата на тата. Чи без мами не хата?»

Ось і прийшов на землю травень, оспіваний у піснях, гаптований солов’їним співом, і приніс нам давні шановані свята. Це - День матері і Міжнародний день сім’ї.

Символічно, що ці свята відзначаються саме навесні, коли все в природі проростає, розквітає. І земля-матінка плекає кожен росточок, кожну пелюсточку, як і сім’я, родина опікується своїми дітьми, щоб набирались вони сили, могутності, мужності. Усе найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може.

У приміщенні Баницького сільського будинку культури відбувся районний родинний захід «Музична вітальня, або хата на тата. Чи без мами не хата?». З вітальним словом до всіх присутніх звернулася начальник відділу культури, молоді і спорту Ольга Горбачова, яка привітала учасників свята та глядачів з Днем матері та Міжнародним днем сім'ї і побажала всім злагоди і благополуччя.

Це було незвичайне свято, бо воно родинне, зіткане з добра і щирості, ніжності і зворушливості. Глядачі мали змогу познайомитися з родинами, які, на перший погляд, нічим особливим не відрізняються від тисяч родин на нашій Глухівщині. Але ці родини особливі тим, що в них ніколи не згасає родинне тепло, Ангел-охоронець милується їх сімейною згодою, чудовими талановитими дітьми. Це: родини Калішевських із села Семенівка, Бирин та Давиденків із села Дунаєць, Сергієнків із села Некрасове, Даджин із села Уздиця, Харченків та Сапутіних із села Чернєве, Соколових із села Перемога, Побережників та сім’я Івана Зенченка і Олени Бутової із села Баничі.

Зі сцени представники родин ділилися з присутніми в залі своїми рецептами сімейного щастя, відверто розповідали про цікаві сімейні історії, традиції, хобі. Кожна сім’я з нагоди свята отримала квіти та подарунок.

Яскравим доповненням заходу стали чудові пісні про матір, батьків, родину, кохання у виконанні солістів Глухівського районного будинку культури: Ігоря Шума, Анни Левади, Аніни Коваленко, Олександра Єгорова, солістки Семенівського сільського клубу Лариси Калішевської, солістки Уздицького сільського будинку культури Катерини Даджин, солістки Чернівського сільського клубу Лідії Яловенко, солістки Баницького сільського будинку культури Олени Бутової, дуету сестер Тетяни та Катерини Сергієнко Некрасівського сільського будинку культури, вокального тріо Баницького сільського будинку культури у складі Любові Сачок, Тетяни Тютюнник та Зінаїди Малафієнко, а також вокального жіночого ансамблю «Родина» Баницького сільського будинку культури (керівник Любов Сачок).

Усі учасники родинного свята бажали один одному домашнього затишку і тепла, рум'яних пирогів на столі, ніжних обіймів рідних, ласкавих слів і красивих вчинків, вірності, любові і взаєморозуміння.

 

 

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради